Sancygniów - Forum

Forum tematyczne oficjalnej strony wsi Sancygniow.


#1 2013-08-14 20:31:29

Rafał

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-26
Posty: 62
Punktów :   

Zofia Milińska z domu Madejewska

Tekst z księgi gości: <Henryka Stopińska, delfin100@autograf.pl>

Spoiler:

Jestem córką Zofii Milińskiej z domu Madejska, która do czasu II wojny mieszkała z rodzicami w Sancygniowie i nigdy, po wojnie, tam nie wróciła. Zawsze w cudowny sposób opowiadała nam o swojej rodzinnej ziemi, o swoim ojcu, moim dziadku, którego nigdy nie poznałam. Może ktoś z Was, obecnie mieszkający w Sancygniowie, Wasi rodzice czy dziadkowie znali rodzinę Madejskich. Miło byłoby nawiązać kontakt po wielu, wielu latach z osobą, która znała osobiście lub z opowieści swoich najbliższych, mojego dziadka Franciszka Madejskiego, którego po wojnie moja mama
nigdy nie zobaczyła a ja nigdy nie poznałam. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kontakt - e-mail.

Odnalezione informacje:

Spoiler:

Rodzina Madejskich mieszkała na Pozelowie tzw. przysiółku Sancygniowa i u nich (w domu) odbywały się w czasie okupacji nauki / tajne nauczanie.
Rodziny, które udostępniały również swoje domostwa do nauk to: Kiełczykowscy, Bąkowie.

Offline

 

#2 2014-01-16 18:25:38

segita2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zofia Milińska z domu Madejewska

Witam nazywam się Agnieszka Wożniak szukam ludzi którzy znali Józefa Budy z miejscowości Dziewięczyce i jego żonę Adela z domu Puchała z Przecławka jestem ich wnuczką . Rodzice dziadka to Franciszek Buda i Julianna Robak . Proszę o kontakt e-mail.

Offline

 

#3 2015-04-02 16:04:47

Rafał

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-26
Posty: 62
Punktów :   

Re: Zofia Milińska z domu Madejewska

segita2 napisał:

Witam nazywam się Agnieszka Wożniak szukam ludzi którzy znali Józefa Budy z miejscowości Dziewięczyce i jego żonę Adela z domu Puchała z Przecławka jestem ich wnuczką . Rodzice dziadka to Franciszek Buda i Julianna Robak . Proszę o kontakt e-mail.

informację wyślę najpóźniej w niedzielę wieczorem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumwttc.pun.pl www.cabal-mix.pun.pl www.hakimetin2.pun.pl www.cssnofear.pun.pl www.hogwartgra.pun.pl